Възраст

2 месеца

Пол

Момче

Местоположение

София

Транспорт

Без транспорт

Здраве и грижи

Обезпаразитено

Кастрирано

FIV / FeLV

FeliD-3

Ваксинирано

Ваксинирано бяс

EU Паспорт

Чип

Аплодисменти за Борко-Старбъкса! 👏👏👏 Борко, защото е най-борбеното от трите изоставени бебета в кутия за обувки в един от софийските молове, в кафето "Старбъкс". Все още новородени сукалчета, които в момент на огромна нужда от майчина кърма, любов и закрила, биват изоставени и предоставени на съдбата все още слепички... Единствено Борко оцеля, затова с гордост ще носи заслужено името си, защото има покритие. Оцеля благодарение на майка-кърмачка, която освен нейните пет, прие и тези невръстни три бебешора като нейни си. Майка Белла-героиня! В момента Борко е най-малкият и най-дребният в чуждото котило, което всъщност е неговото истинско семейство, но това не пречи да е много сладък, забавен и кротичък, дори вече има и хигиенни навици. Буквално една шепа любов! 😻 Привилегия и големият плюс на мъничко е, че е ваксиниран, чипиран, обезпаразитен, тестван за спин, левкемия, панлевкопения, корона и др., и цялата тази информация е нанесена в паспорта му. Котето се дава за осиновяване само с договор, в обезопасено жилище и за гледане вътре. Не се дава за дворно коте. П.П. Има такса за осиновяване от 50 евро, които са упоменати в договора и се превеждат по сметката на временния/приемния стопанин след подписването му, които ще се използват за храна и лечение на други бездомни котета в София, които обгрижва. Ако мислите, че сте неговият Човек, то ни пишете, а ние задължително ще ви отговорим. :)