Възраст
1 година
Пол
Момче
Местоположение
София
Транспорт
—
Здраве и грижи
Обезпаразитено
Кастрирано
FIV / FeLV
FeliD-3
Ваксинирано
Ваксинирано бяс
EU Паспорт
Чип
Здравейте казвам се Локи и си търся постоянен дом. Аз съм мъжко коте и съм много любопитен. Много съм любопитен, обичам да разучавам и да се катеря. Вече съм голямо момче и ям самостоятелно.
Котето е вътрешно и външно обезпаразитено и котилото се намира близо до София в с.Реброво.
Майката на котилото, казва се Емералд, ги донесе на 28 май при нас при нас и от тогава си ги гледаме на вилата. На 9 юни бяха прегледани от ветеринар и обезпаразитени.